Obsługa informatyczna firm

Nasza firma działająca od kilku lat na rynku oferuje pełną obsługę informatyczną za równo dla małych, średnich jak i dużych firm oraz indywidualnego klienta. Usługi staramy się przeprowadzać szybko i sprawnie. Obsługa informatyczna, którą świadczymy od 5 lat jest bardziej udoskonalona poprzez specyfikę problemów, z którymi mieliśmy do czynienia, dzięki czemu możemy zaoferować trwałe i skuteczne rozwiązania.
 
Oferujemy Państwu kompleksową obsługę teleinformatyczną w formie outsourcingowej, która może być wykonywana w 2 różnych wersjach współpracy zależnie od potrzeb Klienta oraz z indywidualnym podejściem:
 
 

Opcja 1

Bez opłaty miesięcznej - Wynagrodzenie za wykonaną pracę liczone jest od konkretnego zgłoszenia / zadania / przyjazdu serwisanta. Podstawą wyceny jest czas wykonanej czynności i stawka godzinowa oraz koszty ewentualnego dojazdu.

Opcja 2

Miesięczna opłata abonamentowa i wliczona w nią ustalana liczba godzin pracy, które serwisanci przepracują dla Państwa wykonując czynności standardowe, często niezbędne prace np. przywracanie danych, aktualizacja i instalacja oprogramowania itp.. Dodatkowe godziny są liczone odrębnie na podstawie godzinowej stawki.
 
 
Jak to działa?
Firma zlecająca powierza nam swój sprzęt ( komputery, serwery i urządzenia peryferyjne ) a my zadbamy o nie z należytym profesjonalizmem. Firma płaci tylko za wykonaną usługę i nie musi posiadać własnego pracownika, któremu musiałaby płacić wysokie wynagrodzenie miesięczne.
Zapraszamy do współpracy